Top
Email Destek :
info@batitemizlik.com
Telefon Destek :
0544 641 5299

Hizmetlerimiz

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış cephe Cam Temizlik işleri yapılır Dış Cephe Cam Temizliği Her türlü Ev Ofis, İş Yeri, Otel, Hastane, Okul, Gemiz Yat, Villa, Avm, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik İşlerinizde Cbr Temizlik Size Bir Telefon Kadar Yakın Hemen Bizi Arayın

Zemin ve Ofis Cilalama

Zemin Cilalama hizmetleri arasında kristalize cilalama ve parke cilalama işlemleri yer almaktadır. Yapılacak olan yerin m2 ve zemin türünü firmamıza bildirdiğiniz takdirde etkili cila malzemeleriyle beraber dilediğiniz zaman aralıkları içerisinde sizlere hizmet veriyor olacağız.

Çevre ve Bahçe Temizliği

Site, Apartman, Villa, Plaza, Müstakil Ev ve İş yeri bahçelerinizin çim biçme, budama, yabani ot temizliği, bahçe ve bitki bakımı, bahçe temizliği işlerinizi profesyonel ellere bırakın.

Ev ve Ofis İlaçlama

Batı temizlik şirketi olarak, ev ilaçlama esnasında kokusuz ilaçlama teknikleri ile insan sağlığına hiç zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktayız.Geliştirilmiş yöntemler ile haşerelerle mücadelede Batı Temizlik hizmetinizdedir..

Endüstriyel Temizlik

Batı Temizlik endüstriyel temizlik şirketi olarak sektörleri için toplu tüketim olarak ihtiyaç duyabileceği temizlik hizmetlerini farklı ürün çeşitleriyle sizin için bir araya getirerek ilklerden birine imza atan bir endüstriyel temizlik firmasıdır.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile evinizde ve iş yerinizde inşaat sonrası oluşan kirlilik, işinde uzmanlaşmış geniş kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile evleriniz ve iş yerinize artık daha temiz ve hijyeniktir.

Mutlu Müşteriler

Toplam Yaptığımız Hizmetler

198

Dış Cepe

87

Ev ve Ofis İlaçlama

134

İnşaat Sonrası Temizliği

Bir Telefon Uzaktayız